ترفند

چطور گرفتگی سوراخ های فلفلدان را رفع کنیم

رفع گرفتگی سوراخ فلفل پاش

یکی از مشکلاتی که عمدتا پیش می آید گرفتگی سوراخ های نمکدان و فلفلدان است. معمولا بعد از مدت کوتاهی استفاده از فلفل پاش ها سوراخ آن ها می گیرد. در این مطلب قصد دارم برای رفع گرفتگی سوراخ های فلفلدان و جلوگیری از مسدود شدن سوراخ های فلفل پاش ترفند جدیدی به شما معرفی کنیم. در این مطلب از پارلا می خواهیم به شما بگوییم که چطور می توانید مانع از گرفتگی سوراخ های فلفلدان شوید. با ما همراه باشید تا یک شیوه ساده و عملی برای رهایی از دست معضل مسدود شدن سوراخ های فلفلپاش به شما بگوییم.

با ما همراه باشید.

مشکل گرفتگی سوراخ فلفلدان

مطمئنا یکی از درسرهایی که در آشپزخانه و یا در حین میل کردن غذا به وجود می آید گرفتگی سوراخ های فلفل پاش است. بر روی سفره غذا نشسته اید و می خواهید بر روی غذا فلفل بپاشید، اما هر کاری می کنید از آن فلفل بیرون نمی آید. حال باید دست به دامن چاقو و چنگال شوید تا سوراخ های فلفلپاش را باز کنید. بدتر از همه زمانی است که این فلفل پاش دست مهمان است و هر کار می کند نمی تواند بر روی غذای خود فلفل بریزد. اینجاست که آبروی ما پیش مهمان ها می رود. نصف روز در آشپزخانه زحمت کشیده اید تا مهمان نوازی خوبی بکنید اما گرفتی سوراخ فلفل پاش تمام زحمت های شما را به باد می دهد.

مطمئنا شما هم برای باز کردن این سوراخ ها به ابزارها متکی شده اید. یا این که کلا ظرف فلفل را خالی کرده اید و ظرف آن را شسته اید. اما بعد از مدت کوتاهی دوباره سوراخ های فلفلدان شما گرفته است.

این مشکل ممکن است بارها رخ دهد و برای شما معضلی شده باشد.

شما می توانید با استفاده از یک روش ساده این مشکل را حل کنید.

دیگر نیازی نیست که از ابزارهای تیزی مثل سوزن و یا سر چاقو برای باز کردن سوراخ های فلفل پاش ها استفاده کنید. این روش علاوه بر خطراتی که برای شما دارد، موجب می شود تا خراش هایی در سوراخ های فلفلدان ایجاد شود و باعث شود تا در دفعات دیگر با سرعت بیشتری این سوراخ ها مسدود شوند. متاسفانه کوچک ترین خط و خراش بر روی سوراخ های فلفل پاش باعث می شود تا پودر فلفل به آن ها گیر کند و سوراخ های آن را مسدود کند.

برای رفع گرفتگی سوراخ فلفلدان باید از روش اصولی استفاده کنید.

"مشکل

رفع گرفتگی سوراخ فلفلدان

گرفتگی سوراخ های فلفلدان و نمکدان از مشکلاتی است که همیشه شاهد آن هستیم.

اما به راحتی میتوانید با یک ترفند جدید از گرفتگی سوراخ های فلفلدان جلوگیری کنید. مطمئناً بار ها و بار ها شده که سوراخ های فلفلدان شما گرفته شده و مانع از ریخته شدن فلفل بر روی غذا شده است. مجبور شده اید تا از روی سفره بلند شوید و بروید تا سوراخ های فلفدان را با هر روشی که شده بازد کنید. راه های خلاقانه زیادی وجود دارد که مانع از گرفتن سوراخ فلفل پاش می شود. در این آموزش یک روش ساده و اصولی را به شما آموزشم می دهم تا بتوانید به راحتی جلوی گرفتگی سوراخ فلفلپاش را بگیرید. این کار موجب می شود که دیگر نیازی برای باز کردن سوراخ های فلفلدان پیدا نکنید. چون دیگر سوراخ های آن نمی گیرد که ناچار به باز کردن ان ها شوید.

در ادامه به بررسی یکی از آنها پرداخته ایم.

ترفند باز نگه داشتن سوراخ ها

اگر سوراخ های فلفلدان شما می گیرد و مانع از خروج فلفل می شود تنها کافی است چند عدد فلفل درسته داخل آن بیندازید. می توانید چند عدد از فلفل های کامل را قبل از آسیاب آن ها بردارید. اگر از فلفل آسیاب شده استفاده می کنید می توانید کمی از آن را از عطاری ها خریداری کنید. این فلفل درسته نه تنها از مسدود شدن سوراخ های آن جلوگیری خواهد کرد ، بلکه به پودر فلفل شما نیز طعم تازگی می بخشد. این کار کمک می کند که دیگر سوراخ های فلفل پاش شما مسدود نشود و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. همین کار ساده ترفندی است که می تواند شما را از یک دردسر همیشگی خلاص کند.

مزایای این کار:

  • عدم گرفتگی مجدد
  • بهتر شدن طعم فلفل
  • پخش بهتر فلفل ها

امیدواریم از مطلب استفاده کرده باشید.

اگر این روش برای شما مفید بوده است، نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا